انواع سمعک و قیمت سمعک

در این مقاله می خواهیم انواع سمعک و قیمت سمعک را به اطلاع شما برسانیم. این مقاله انواع سمعک می باشد.

البته ذکر این نکته در ابتدا لازم است به دلیل اینکه تمامی سمعک های موجود وارداتی هستند قیمت ها با تغییر معیار ارز کمی تغییر می کنند و شما برای اطلاع دقیق قیمت می توانید بصورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۶۴۵۳۲۲۰

انواع سمعک و قیمت سمعک

قیمت سمعک آنالوگ

این مدل سمعک ها از ارزان ترین نوع موجود در بازار می باشند که توسط تولیدکنندگان خارجی تولید می شود که هر کدام محدوده قیمتی خود را دارند ولی می توان گفت این نوع سمعک از حداقل قیمت حدود ۴۰۰ تومان شروع می شود و به نسبت به نیاز و محدوده شنوایی که بیمار به آن احتیاج دارد می تواند قیمت متفاوت باشد.

قیمت سمعک دیجیتال

محدوده قیمت سمعک دیجیتال از حدود ۶۰۰ تومان شروع شده و نسبت به انتخاب برند و میزان کم شنوایی اشخاص می تواند متغیر باشد. سمعک های دیجیتال را برند های مختلفی تولید می کنند که می توان به جرات گفت یکی از بهترین برندها در این حوزه برند زیمنس می باشد که بیش از ۲۰ سال سابقه تولید انواع سمعک در مدلهای مختلف را دارد.

انواع سمعک و قیمت سمعک

قیمت سمعک هوشمند

سمعک های هوشمند یکی از متداول ترین و پر فروش ترین مدل های سمعک در تمام جهان می باشند، این سمعک ها امکان تفکیک صدا و وضوحی بی نهایت جالب را به اشخاص می دهد، در بعضی از مدل های این نوع سمعک شما امکان استریو کردن صدا در گوش را نیز دارید که برای اشخاص کم شنوا بسیار جالب است.

بصورت کلی می توان گفت قیمت انواع سمعک هوشمند از حدود یک میلیون تومان شروع می شود ، البته این قیمت برای برندهای اصلی نیست، قیمت سمعک های هوشمند برند هایی مانند زیمنس یا ویدکس خیلی متفاوت است و از حدود ۳ میلیون شروع شده و تا ۱۲ میلیون تومان تغییر می کند.

سمعک ارزان

قیمت سمعک هوشمند وایرلس

می توان این مدل را از گران ترین ها دانست ، در این مدل سمعک ها شما امکان استفاده از کنترل از راه دور برای تنظیم سمعک خود را دارید!!

حدود قیمتی این مدل از سمعک ها از حدود ۲ میلیون تومان شروع شده و تا حدود ۲۰ میلیون می تواند نسبت به برند تغییر کند.

سمعک نامرئی

برندهای سمعک و قیمت آن ها

همان طور که می دانید قیمت سمعک بجز به نوع آن به برندی که شما مد نظر دارید نیز بستگی دارد، در ایران معمولا 5 برند اصلی سمعک کار می کنند که شما می توانید با خرید از ما که نمایندگی فروش این برند ها در ایران هستیم با کمترین قیمت ممکن سمعک کاملا اصل را از ما دریافت کنید. برا ی خرید انواع سمعک های زیمنس ، یونیترون ، ویدکس ، استارکی و فوناک می توانید با ما در تماس باشید.

توضیحات تکمیلی

در ابتدا سمعک هایی که تولید میشد بسیار ضعیف تر با قدرت پردازش پایین تری بودند به عنوان مثال سمعک های آنالوگ که در ابتدا وارد بازار شده بود تنها قابلیتی که داشتند تقویت هر نوع صدا و هدایت کردن آن به داخل گوش بود!!!

قابلیت تشخیص صدای بالا یا ضعیف را نداشتند و هر نوع صدایی که به گوش می رسید تقویت می کردند و به داخل گوش هدایت می شد ، سمعک هایی که به قولی نسل بعدی آن به شمار می رفت سمعک های دیجیتال بودند.

این نوع محصولات قدرت پردازش صدا و تشخیص قوی یا ضعیف بودن آن را داشت تا در صورت لزوم تقویت شده یا در صورت بالا بودن صدا به همان صورت به داخل گوش هدایت شود این تشخیص دادن توسط پردازش گر هایی که در داخل سمعک بود انجام می شد.

ایرادی که این مدل نیز وجود داشت، این مسئله بود که این نوع سمعک ها در مکان های پر سر و صدا عملکرد خوبی نداشتند و صدا ها را به وضوح و شفاف به داخل گوش هدایت نمی کرد.

نسل بعدی این محصول که بنام سمعک های هوشمند بودند این مشکلات را نداشتند و بسیار پردازش های دقیق و با وضوح بالاتری به همراه داشته اند.

در مکان های شلوغ و پر سر و صدا عملکرد بسیار خوبی را دارند و صدا ها را تا جای ممکن برای شما شفاف و با وضوح بالا به داخل گوش هدایت می کنند. البته بدیهی است که هیچ کدام از این دستگاه ها و پردازشگر های مصنوعی جای شنوایی طبیعی را برای شما نخواهد گرفت و حتی در آخرین نوع سمعک نیز با اینکه به شما ، شنوایی نزدیک به شنوایی طبیعی را خواهد داد اما جای شنوایی طبیعی را برای شما نخواهد گرفت.

Call Now Buttonتماس با ما