نمایندگی سمعک یونیترون در تهران

نمایندگی سمعک یونیترون در تهران

نمایندگی سمعک یونیترون در تهران

مجموعه آویتا نمایندگی سمعک یونیترون در تهران و سراسر ایران می باشد. مجموعه کلینیک های آویتا با داشتن بیش از ۱۰ نمایندگی فروش فعال در سراسر کشور آماده ازائه تمامی خدمات شنوایی سنجی و فروش انواع سمعک در سراسر تهران و ایران می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و در اختیار داشتن اطلاعات نمایندگی های کلینیک های آویتا می توانید بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

۰۹۱۲۶۴۵۳۲۲۰

 

نمایندگی سمعک یونیترون در تهران

نمایندگی رسمی فروش سمعک یونیترون در ایران

شما عزیزان با خرید مستقیم از نمایندگی های فعال ما می توانید با بهترین قیمت سمعک یونیترون را دریافت نمایید همچنین از اصل بودن سمعک نیز کاملا مطمئن هستید. پس برای خرید انواع سمعک های یونیترون در ایران بصورت مستقیم با نمایندگی فروش انواع سمعک های یونیترون یعنی مجموعه آویتا در ارتباط باشید.

لیست قیمت سمعک یونیترون

همان طور که می دانید تمامی محصولات شنوایی وارداتی هستند و قیمت این محصولات کاملا به ارز بستگی دارد، به دلیل ثابت نبودن قیمت ارز در کشور این محصولات نیز قیمت ثابتی ندارند و شما عزیزان برای اطلاع دقیق از قیمت سمعک ها میبایست با ما در تماس باشید تا قیمت روز سمعک ها را به اطلاع شما برسانیم.

سمعک یونیترون ۳۶۰

عرضه مستقیم انواع سمعک های یونیترون نسبت به مقدار کم شنوایی بیمار میبایست خریداری شود به همین دلیل معمولا نوع سمعک را پزشک برای بیمار تجویز می کند و برای تنظیم شدن سمعک در هنگام خریداری میبایست خود بیمار و یا نوار گوش بیمار را به محل یکی از کلینیک های ما بیاورید تا سمعک مورد نظر برای آن مقدار کم شنوایی تنظیم شود.

سمعک قیمت

بصورت کلی اگر بخواهید قیمت انواع سمعک را در بازار اطلاع داشته باشید در حال حاضر با قیمت ارز ۹ هزار تومان سمعک ها از حداقل قیمت ۹۰۰ هزار تومان شروع می شود و تا ۴۰ میلیون تومان نیز میرسد.

برای اطلاعات بیشتر بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

هدف ما رضایت شماست

مجموعه کلینیک های آویتا

کلمات کلیدی نزدیک به این مقاله

انواع سمعک یونیترون

سمعک یونیترون کانادا