نمایندگی سمعک زیمنس در تهران

مجموعه آویتا با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه شنوایی سنجی و عرضه انواع سمعک در کشور نمایندگی سمعک زیمنس آلمان در تهران و سراسر ایران می باشد. بر اساس آخرین آمار، 92% درصد از افرادی که از سمعک استفاده می‌کنند اعلام کرده‌اند که این تجربه باعث افزایش اعتماد به نفس آن‌ها شده است.

عمده ترین دلایل خرید سمعک زیمنس

 • فناوری پیشرفته
 • کیفیت صدا
 • قیمت مناسبت به نسبت با کیفیت محصول
 • داشتن نمایندگی های فعال
 • قابل تعمیر بودن
 • انعطاف پذیری
 • تکنولوژی هوشمند
 • تنوع در طراحی

نمایندگی اصلی فروش سمعک زیمنس در تهران

مجموعه آویتا نمایندگی فروش سمعک زیمنس در تهران و ایران به اطلاع تمامی عزیزان می رساند که در بیش از ۱۰ نقطه کشور نمایندگی فروش فعال داشته و شما عزیزان در هر نقطه ای از کشور می توانید برای خرید سمعک زیمنس بصورت مستقیم از نمایندگی رسمی شرکت زیمنس خرید خود را انجام دهید.

آدرس نمایندگی سمعک زیمنس در تهران ، مشهد ، اصفهان ، گرگان ، دامغان

آدرس دفتر تهران: پایین تر از میدان ونک، خیابان گاندی، روبروی بیمارستان دی، کوچه دوم، پلاک 8، طبقه چهارم کلینیک شنوایی آویتا

برای اطلاع از نزدیک ترین نمایندگی فروش سمعک زیمنس می توانید بصورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

انواع سمعک های زیمنس موجود می باشد و در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان تحویل داده می شود.

برای تجویز و تنظیم انواع سمعک بیمار میبایست در یکی از کلینیک های ما حاضر شده و یا نوار گوش بیمار موجود باشد که نسبت به نوار سمعک مورد نظر برای مقدار کم شنوایی تنظیم شود.

خدمات نمایندگی سمعک زیمنس در ایران

انواع محصولات شرکت زیمنس به صورت زیر است

پشت گوش زیمنس

داخل گوش زیمنس

رسیور داخل گوش زیمنس

مخصوص کودکان

محافظ شنوای زیمنس

فروش باتری سمعک

یکی از قسمت های مصرفی سمعک، باتری های سمعک هستند که هر ۴-۵ ماه یکبار باید تعویض شوند. متاسفانه باتری های اصل در بازار بسیار اندک شدند ولی شما عزیزان می توانید در هر جای ایران این باتری ها را از ما خریداری کنید و در کمترین زمان ممکن این کالا را بدست شما برسانیم.

فروش سمعک های پشت گوشی زیمنس

اگر بخواهیم به طور کلی راجب سمعک پشت گوش زیمنس بدانیم میتوان گفت که اولین نسل این محصول در جهان میباشد، البته تکنولوژی که این سمعک ها دارند بسته به سلیقه بیمار و همچنین میزان کم شنوای میتوان از سمعک استفاده کرد.

سمعک پشت گوش زیمنس برای هر مقدار از کم شنوای ملایم یا زیاد استفاده کرد.

سمعک پشت گوش  زیمنس که در اندازه های مختلف تولید شده و دارای مدل های مینیاتوری یا بزرگ می باشد. ولی بعضی از این سمعک ها که دارای میکرفون هستنند به منظور درک بهتر کلمات در محیط های شلوغ می باشد.

انواع سمعک های پشت گوش زیمنس

 • سمعک کواریس سمعکی قوی و ضد اب

 • سمعک موشن:مناسب برای همه سنین وتمامی کم شنوایان

 • سمعک اوریون

 • سمعک اینتویس

 • سمعک سوریون

قطعات سمعک

سمعک دارای سه قطعهٔ مهم است: میکروفون، مدار پردازنده و بلندگو (رسیور).

 • میکروفون: کار میکروفون دریافت امواج صوتی و تبدیل آن‌ها به سیگنال‌های الکتریکی است.
 • مدار پردازنده: در مدار پردازنده تمامی سیگنال‌های الکتریکی دریافت شده از سوی میکروفون پردازش و سپس تقویت می‌شوند.
 • بلندگو (رسیور): بعد از پردازش و تقویت سیگنال‌های الکتریکی، این سیگنال‌ها به وسیلهٔ بلندگوی دوباره به امواج صوتی تبدیل و به گوش استفاده‌کننده ارائه می‌گردد.

انواع سمعک

از لحاظ شکل ظاهری به گروه‌های زیر طبقه‌بندی می‌گردند:

1- جیبی

2- استخوانی (عینکی و هدباند)

3- داخل مجرا

4- داخل گوش

5- نامرئی (کاملا داخل گوش)

6- رسیور داخل مجرا

در سال ۲۰۰۷ سمعک جدیدی به شکل گوشواره وارد بازار دنیا شده‌است که اصطلاحاً سمعک گوشواره‌ای نامیده می‌شود. این محصول که مخصوص خانم‌ها یا افرادی با کلاپس کانال گوش است توسط یک ایرانی بنام افشین امیری ججین طراحی و ساخته شده‌است.

منبع

فروش سمعک های داخل گوشی زیمنس

سمعک داخل گوش زیمنس یا به طور کلی نا مرئی زیمنس یکی از پرطرافدار ترین مدل شرکت زیمنس می باشد.این نوع سمعک ها نسبت به داخل گوش هر شخص تولید میشود و برای سفارش محصول میبایست سفارش خود را برای شرکت ارسال کنید تا سمعک مخصوصو گوش خودتان را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

سمعک نامرئی

انواع سمعک داخل گوشی زیمنس

– میکرو زیمنس که بطور کامل داخل گوش بیمار را پر میکند

– فول شل زیمنس که حفره گوش را کامل پر میکند.

– رسیور داخل گوش زیمنس

این سمعک ها دونوع هستند

نوع اول رسیور داخل گوش

نوع دوم سمعکی بسیار کوچک در پشت گوشی قرار میگیرد و این مدل ها از محصولاتی است که به راحتی تنظیم شده و تقویت صدای بی نظیری دارد.

سمعک کودکان زیمنس

همنطور که میدانید روحیه کودکان بسیار شکننده و لطیف است وبسیاری از کودکان حاضر به استفاده از سمعک نیستنند حتی دیده شده که کودکانی با اجبار والدین از این سمعک ها استفاده می کنند در محیط هایی که والدین حضور ندارند کودکان آن را درمی اورنند تا مورد تمسخر دوستان قرارنگرنند.

به همین دلیل شرکت زیمنس انواع سمعک های زیبا با طرح های و رنگ بندی تولید کرده تا کودکان نیز به راحتی از آنها استفاده کنند.

سمعک هوشمند زیمنس

در واقع به سمعکی گفته میشود که محیط را یه صورت اتوماتیک شناسای کرده و صدا ها را بر اساس ان محیط تشخیص دهد و خود را بر اساس ویژگی های صوتی محیط تغییر می دهد.

قیمت سمعک هوشمند زیمنس

قیمت سمعک های هوشمند بر اساس برند و کیفیت ساخت وتکنولوژی که در ان به کار رفته باشد تعیین می شود ، هر چه سطح تکنولوژی این نوع سمعک ها بیشتر باشد قیمت نیز به تناسب بالا می رود ، قیمت های این محصول از ۱ میلیون تومان شروع میشود و بر اساس قدرت شنوایی بیمار و میزان تکنولوژی سمعک تغییر می کند.

لوازم جانبی

محافظ شنوایی زیمنس

محافظ شنوایی زیمنس یک دیگر از محصولات پر طرافدار شرکت زیمنس است. محافظ شنوایی زیمنس به این شکل کار میکند که در محیطی که شما در ان قرار دارید صدای بلندی دارد را کم کرده و صدا های کم را بشنوید شکارچیان از این محصول جهت شکار استفاده میکنند تا بتوانند به راحتی شکار کنند.

تمامی محصولات مورد نظر در تمامی نمایندگی ها موجود می باشد و شما برای دریافت سمعک مورد نظر، نیاز نیست که صبر کنید تا سمعک و یا لوازم جانبی مورد نیاز شما از کشور آلمان ارسال شود.

تمامی محصولات ما کاملا اورجینال از شرکت زیمنس آلمان با گارنتی سلامت و اصل بودن عرضه می شود.

سمعک از لحاظ تکنولوژی

سمعک‌ها از لحاظ تکنولوژی به گروه‌های زیر طبقه‌بندی می‌گردند:

1- آنالوگ

2- دیجی تریم

3- دیجیتال

4- هوشمند

5- تریبیت شونده

مزایای استفاده از سمعک دو گوشی عبارت است از:

 • توانایی جهت‌یابی اصوات بهتر می‌شود.
 • فهم گفتار در محیط‌های پر سر و صدا بهبود می‌یابد.
 • صداها بهتر و راحت‌تر شنیده می‌شوند.
 • درک گفتار در مکالمه‌های گروهی افزایش می‌یابد.
 • کیفیت صدا بهتر می‌شود.

نکاتی کار آمد در انتخاب سمعک خوب:

سمعک به عنوان یک تکنولوژی پیشرفته الکترونیکی، به طور مستقیم تأثیرگذار بر ارتباطات افراد با اطرافیانشان، از جمله خانواده، همکاران، و دوستان، و همچنین در محیط اطراف آن‌ها است. این وسیله با تنوع‌های زیاد در ظاهر و مدارات داخلی، افراد را قادر می‌سازد تا با توجه به نیازهای شخصی خود، برند و مدل مناسبی انتخاب نمایند. در این راستا، مشاوره با یک شنوایی‌شناس با تجربه می‌تواند به عنوان راهنمایی مؤثر در انتخاب سمعک ایفا کند.

در زمینه ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک، تخصصی شنوایی‌شناسان می‌توانند نقش کلیدی داشته باشند. این افراد با دانش و تجربه‌ی لازم در زمینه شنوایی‌شناسی، افراد را در انتخاب سمعک با توجه به نیازها و شرایط خود را هدایت کنند. به ویژه در مورد کودکان، حساسیت بیشتری وجود دارد زیرا آن‌ها قادر به بیان مشکلات شنیداری خود نیستند. به همین دلیل، توجه به کیفیت شنوایی کودکان و ارتباط آن با توانایی‌های حرف زدن و برقراری ارتباط در دوران کودکی بسیار حیاتی است.

ضرر استفاده از سمعک ارزان

استفاده از تک سمعک یعنی یک سمعک برای دو گوش که افت دارند، علائم جبران‌ناپذیری ایجاد می‌کند. بهتر است از دو سمعک برای هر دو گوش استفاده کنیم تا هر یک گوش به میزان افت خود نگه داشته شود و باعث جلوگیری از پیشرفت افت شنوایی شود. همچنین، استفاده از سمعک‌ها با کیفیت و تنظیم صحیح آن‌ها اهمیت دارد تا نتایج مطلوبی حاصل شود. از طرف دیگر، عدم استفاده از سمعک می‌تواند منجر به مشکلات روحی مانند افسردگی و کاهش شنوایی پیشرونده شود.

توجه به تعداد کانال‌ها در سمعک نیز حیاتی است. هر گوش دارای ۲۴ نقطه حساس است و سمعک‌های ۲۴ کاناله می‌توانند به هر نقطه حساسیت دهند. در مقابل، سمعک‌های با تعداد کانال کم‌تر، مثل ۴ یا ۶، توانایی پوشش کمتری را دارند. بنابراین، برای جلوگیری از افت پیشرفته، استفاده از دو سمعک با تنظیم جداگانه برای هر گوش امری ضروری است.

مضرات استفاده از سمعک برای یک گوش

استفاده از یک سمعک یا سمعک تکی برای دو گوش که افت شنوایی دارند، می‌تواند برای سلامتی گوش‌ها آسیب‌آور باشد. گوش دارای سمعک از افت شنوایی در حد مطلوبی جلوگیری می‌کند. اما گوش دیگر بدون استفاده از سمعک افت خود را ادامه می‌دهد و احتمالاً افت شنوایی بیشتری را تجربه می‌کند. برای پیشگیری از ادامه کاهش شنوایی، استفاده همزمان از سمعک برای هر دو گوش توصیه می‌شود. تنظیم صحیح و استفاده از سمعک با کیفیت بالا نیز نقش حیاتی در بهبود شنوایی و حفظ سلامت گوش ایفا می‌کند.

خرید سمعک اصل از نمایندگی اصلی سمعک زیمنس

استفاده از یک سمعک برای دو گوش، به عنوان تک سمعک، ممکن است به وجود آوردن علائم جبران‌ناپذیری منجر شود. استفاده از دو سمعک برای هر گوش به شما این امکان را می‌دهد که افت شنوایی را در حد مطلوب نگه دارید. اگر افت شنوایی در حد معقول باشد، با استفاده از سمعک‌های مناسب و تنظیم صحیح، می‌توان از پیشرفت این افت جلوگیری کرد و شنوایی را حفظ کرد.

در مقابل، گوشی که افت شنوایی دارد نیاز به سمعک دارد و اجتناب از استفاده از سمعک ممکن است به طرز مخربی بر روی وضعیت روحی، افسردگی، و کاهش شنوایی تأثیر بگذارد. در این حالت، استفاده از سمعک یک اقدام ضروری به منظور بهبود شنوایی و کاهش مشکلات روحی می‌باشد،و بهتر است از نمایندگی سمعک زیمنس المان در تهران سمعک خریداری کنید.

تصمیم به استفاده از دو سمعک به جای یکی، وقتی که هر دو گوش نیازمند سمعک هستند، به شما این امکان را می‌دهد که از پیشرفت شنوایی در حد مطلوب و به هزینه‌های کمتری نسبت به جایگزینی که به تنهایی اقدام به خرید سمعک از عرضه کننده انواع سمعک بکنید، بهره‌مند شوید. بنابراین، استفاده همزمان از دو سمعک نه تنها به بهبود شنوایی کمک می‌کند بلکه نیز می‌تواند هزینه‌های مرتبط را کاهش دهد و مشکلات آینده را به حداقل برساند.

5 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمایش به بالا
تماس با ما