انواع سمعک

انواع سمعک

در این مقاله می خواهیم به چگونگی کار کردن و انواع سمعک بپردازیم تا شما عزیزان و کاربران محترمی که قصد خرید سمعک را دارید با خواندن این مقاله با انواع سمعک آن آشنا شده و اطلاعات مفیدی در این زمینه کسب کرده و تا با آگاهی بیشتری اقدام به خرید سمعک کنید .

فروش انواع سمعک ارزان

برای مشاوره قبل از خرید حتما با ما در تماس باشید : ۰۹۱۲۶۴۵۳۲۲۰

سمعک ها نسبت به محدوه شنوایی که می توانند در آن به بیمار کمک کنند و همچنین برند و میزان هوشمندی آن ها قیمت های متفاوتی دارند، برای اطلاعات بیشتر با ما در تمای باشید.

 

انواع سمعک

قیمت انواع سمعک

به طور کلی سمعک صدا و صوت هایی که به گوش وارد می شود را دریافت می کند و آن را به احتساب میزان و انداره شنوایی فردی که از سمعک استفاده می کند برای گوش پردازش می کند و بعد از این که صدا را دریافت و به میزان صدایی که برای فرد شنونده کافی و مناسب است به داخل گوش فرد هدایت می کند و جالبتر از آن این موضوع است که تمامی این اتفاقات و پردازش ها در کسری از ثانیه اتفاق می افتد.

هر نوع سمعک معمولا برای شنوایی در یک حوزه خاص استفاده می شود به همین دلیل هر سمعکی مناسب هر بیماری نیست به همین دلیل نمی توان گفت برای شما عزیزانی که این مطلب را می خوانید چه قیمت سمعکی مورد استفاده شما می باشد ولی برای اطلاع از قیمت سمعک می توان گفت این محصول از حدود قیمت ۱ میلیون تا ۲۰ میلیون در بازار موجود می باشد.

برای اطلاعات بیشتر نیز می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۶۴۵۳۲۲۰

سمعک ارزان

انواع سمعک نامرئی

یکی از محبوب ترین مدل های سمعک را می توان این نوع دانست، این مدل به حدی ریز است که به راحتی داخل گوش قرار می گیرد و بدون اینکه از بیرون شخصی متوجه وجود سمعک بشود به اشخاص در شنوایی کمک می کند.

انواع سمعک آنالوگ

این نوع سمعک ها امروزه استفاده کننده کمتری را به خود اختصاص داده است اما باز افرادی هستند که از این نوع سمعک ها استفاده می کنند.

کارایی و نحوه کار کردن این نوع سمعک ها به چه شکل است ، سمعک های آنالوگ صوت و امواج صوتی که به گوش می رسد را دریافت کرده و آن را به سیگنال های الکتریکی تبدیل کرده و این سیگنال ها را تقویت کرده و بعد از پردازش این امواج آن را به داخل گوش هدایت می کند.

ناگفته نماند که بعضی از این سمعک ها این قابلیت را دارا بوده و توانایی تشخیص اصوات و صوت های ضعیف و قوی را دارند و بعد از آنالیز صوت و صدایی که وارد گوش می شود اگر ضعیف باشد آنرا تقویت کرده و به داخل گوش هدایت می کند و اگر قوی باشد آنرا تقویت نکرده و به همان شکل به داخل گوش هدایت می کند به این ویژگی سمعک ، به اصطلاح کنترل اتوماتیک یا AGC گفته می شود که در بیشتر مدل های پیشرفته این محصولات دیده می شود.

سمعک ارزان

انواع سمعک و قیمت آن

در بالاتر به این نکته اشاره شده است برای اطلاع دقیق از قیمت سمعک مورد نظر شما می توانید بصورت مستقیم با کارشناس ما تماس بگیرید.

کلماتی کلیدی دیگری که ممکن است به این صفحه مربوط باشند.

قیمت انواع سمعک داخل گوش

قیمت انواع سمعک پشت گوشی

بهترین سمعک

قیمت انواع سمعک oticon

قیمت انواع سمعک یونیترون

سمعک هوشمند

تماس با ما