انواع سمعک

در این مقاله میخواهیم اطلاعاتی در مورد انواع سمعک به شما عزیزان ارائه کنیم، شما عزیزان می توانید با پیگیری دیگر مقالات این سایت اطلاعات کاملی در مورد انواع سمعک بدست بیاورید تا در هنگام خرید سمعک به شما کمک کند ، همچنین می توانید بصورت مستقیم با مشاورین فروش ما در ارتباط باشید تا قبل از خرید تمامی اطلاعات لازم را جمع آوری کنید.

سمعک پشت گوشی

سمعک های پشت گوشی را می توان یکی از پرکاربردترین سمعک ها در بازار دانست، بدلیل استفاده راحت و همچنین در دید نبودن و همچنین قیمت مناسب تر آن به نسبت سمعک های داخل گوش یکی از پرفروش ترین انواع سمعک در جهان می باشد.

سمعک داخل گوشی

یکی دیگر از مدل های پر فروش سمعک را می توان سمعک های داخل کانال و یا داخل گوش نامید، این نوع سمعک ها در داخل کانال گوش قرار می گیرد. این نوع سمعک ها معمولا در نیمه پایینی گوش خارجی قرار میگیرند.

سمعک نامرئی

سمعک نامرئی نیز یکی از انواع سمعک داخل گوش می باشد، این نوع سمعک ها طوری طراحی می شوند که کاملا در داخل کانال گوش قرار بگیرند. اطلاعات بیشتر در ادامه همین مقاله در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود و در صورت احتیاج می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

فروش انواع سمعک ارزان

برای مشاوره قبل از خرید حتما با ما در تماس باشید : ۰۹۱۲۶۴۵۳۲۲۰

سمعک ها نسبت به محدوه شنوایی که می توانند در آن به بیمار کمک کنند و همچنین برند و میزان هوشمندی آن ها قیمت های متفاوتی دارند. سمعک ها را می توان به چند صورت مختلف دسته بندی کرد، ابتدا بر اساس قیمت سمعک ها را بررسی می کنیم.

انواع سمعک

قیمت انواع سمعک

به طور کلی سمعک صدا و صوت هایی که به گوش وارد می شود را دریافت می کند و آن را به احتساب میزان و انداره شنوایی فردی برای گوش پردازش می کند ، بعد از این که صدا را دریافت و به میزان صدایی که برای فرد شنونده کافی و مناسب است به داخل گوش فرد هدایت می کند و جالبتر از آن این موضوع است که تمامی این اتفاقات و پردازش ها در کسری از ثانیه اتفاق می افتد.

قیمت انواع سمعک به میزان کم شنوایی بیمار و همچنین هوشمندی سمعک و همچنین اندازه آن ( نامرئی، داخل گوشی و یا ساده) بستگی دارد.

هر نوع سمعک معمولا برای شنوایی در یک حوزه خاص استفاده می شود به همین دلیل هر سمعکی مناسب هر بیماری نیست به همین دلیل نمی توان گفت برای شما عزیزانی که این مطلب را می خوانید چه قیمت سمعکی مورد استفاده شما می باشد ولی برای اطلاع از قیمت سمعک می توان گفت این محصول از حدود قیمت ۱ میلیون تا ۲۰ میلیون در بازار موجود می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت انواع سمعک نیز می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۶۴۵۳۲۲۰

سمعک ارزان

انواع سمعک نامرئی

یکی از محبوب ترین مدل های سمعک را می توان این نوع دانست، این مدل به حدی ریز است که به راحتی داخل گوش قرار می گیرد و بدون اینکه از بیرون شخصی متوجه وجود سمعک بشود به اشخاص در شنوایی کمک می کند.

انواع سمعک آنالوگ

این نوع سمعک ها امروزه استفاده کننده کمتری را به خود اختصاص داده است اما باز افرادی هستند که از این نوع سمعک ها استفاده می کنند.

کارایی و نحوه کار کردن این نوع سمعک ها به چه شکل است ، سمعک های آنالوگ صوت و امواج صوتی که به گوش می رسد را دریافت کرده و آن را به سیگنال های الکتریکی تبدیل کرده و این سیگنال ها را تقویت کرده و بعد از پردازش این امواج آن را به داخل گوش هدایت می کند.

ناگفته نماند که بعضی از این سمعک ها این قابلیت را دارا بوده و توانایی تشخیص اصوات و صوت های ضعیف و قوی را دارند و بعد از آنالیز صوت و صدایی که وارد گوش می شود اگر ضعیف باشد آنرا تقویت کرده و به داخل گوش هدایت می کند و اگر قوی باشد آنرا تقویت نکرده و به همان شکل به داخل گوش هدایت می کند به این ویژگی سمعک ، به اصطلاح کنترل اتوماتیک یا AGC گفته می شود که در بیشتر مدل های پیشرفته این محصولات دیده می شود.

سمعک ارزان

انواع سمعک بر اساس برند

بهترین سمعک ها در بازار ایران و جهان محدود به حدود 5 برند معتبر می شوند که مجموعه کلینیک های آویتا نمایندگی فروش رسمی تقریبا تمامی برند های معتبر را در داخل ایران دارا می باشد و شما می توانید بصورت مستقیم از نمایندگی فروش رسمی این شرکت ها خرید را انجام دهید، برند هایی که مجموعه آویتا به مشتریان عزیز ارائه می کند:

انواع سمعک زیمنس

انواع سمعک یونیترون

انواع سمعک فوناک

انواع سمعک استارکی

و انواع سمعک ویدکس

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره قبل از خرید با ما در تماس باشید.

کلماتی کلیدی دیگری که ممکن است به این صفحه مربوط باشند.

قیمت سمعک داخل گوش و پشت گوشی

انواع سمعک و قیمت آن

بهترین سمعک

قیمت انواع سمعک oticon و یونیترون

سمعک هوشمند

Call Now Buttonتماس با ما