سمعک ارزان

مجموعه آویتا با تجربه بیش از ۱۰ ساله در حوزه واردات و فروش بهترین برندهای سمعک در اکثر نقاط کشور دارای نمایندگی فروش بوده و آماده ارائه خدمات خود به بیماران عزیز می باشد.

خرید سمعک

قیمت سمعک

قیمت سمعک به نوع و برند آن بستگی دارد. مجموعه کلینیک های آویتا با دارا بودن نمایندگی رسمی فروش انواع سمعک از بهترین برندهای روز دنیا در کمترین زمان ممکن محصول مورد نظر شما را با بهترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

سمعک زیمنس

همان طور که می دانید شرکت زیمنس آلمان یکی از بهترین و قدیمی ترین برندهای تولید سمعک در دنیا می باشد. این شرکت با پیشینه بیش از ۵۰ ساله خود در تولید سمعک یکی از بهترین و با کیفیت ترین محصولات شنوایی را تولید می کند، مجموعه کلینیک های آویتا بیش از ۱۰ سال است که بصورت مستقیم با شرکت زیمنس آلمان در حال همکاری می باشد و بصورت مستقیم تمامی محصولات این شرکت را وارد کرده و به بازار عرضه می کند.

قیمت سمعک زیمنس

مجموعه آویتا بدلیل داشتن نمایندگی فروش از برندهای معتبر دنیا مخصوصا برند زیمنس می تواند سمعک مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن و همچنین پایین ترین قیمت ممکن بازار به شما عزیزان عرضه کند. بهترین قیمت سمعک را از ما بخواهید، قبل از خرید می توانید از تمامی همکاران ما قیمت بگیرید و خودتان مشاهده کنید که مجموعه ما بدلیل داشتن نمایندگی رسمی از زیمنس بهترین قیمت را در سراسر ایران به شما عزیزان می دهد.

خرید سمعک

قیمت سمعک از حدود ۱ میلیون تومان شروع شده و تا ۲۰ میلیون نیز در بازار موجود است، الیته این قیمت ها تماما به قیمت ارز بستگی دارد، همان طور که شما نیز می دانید تمامی سمعک ها بصورت وارداتی هستند و از کشورهایی مانند آلمان به ایران ارسال می شود، یکی از معروف ترین برند ها در حوزه شنوایی محصولات زیمنس می باشد، که ما بدلیل داشتن نمایندگی فروش سمعک زیمنس در ایران می توانیم بهترین قیمت فروش برند زیمنس را به شما عزیزان ارائه کنیم.

سمعک

باتری سمعک

فروش فوق العاده انواع باتری سمعک به شرط اورجینال بودن با برندهای زیمنس و رئواک، دارای تاریخ مصرف تا سال ۲۰۲۲، توضیحات تکمیلی در ارتباط با باتری سمعک در انتهای همین صفحه قرار می گیرد و یا برای اطلاعات بیشتر بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

سمعک

فروش سمعک در تهران

محصولات نسل قبل یا سمعک آنالوگ از ارزان ترین سمعک های حال حاضر بازار می باشند، پس از این مدل، مدل های دیجیتال دارای قیمت بالاتری هستند. هر چقدر کیفیت و تکنولوژی سمعک بروز تر باشد معمولا قیمت بالاتری نسبت به مدل های قدیمی دارد ، البته این معیار در برند های مختلف متفاوت باشد.

خرید سمعک در ایران

مجموعه آویتا با داشتن بیش از ۱۰ نمایندگی فروش در سراسر کشور امکان ارائه خدمات شنوایی سنجی و عرضه تمامی مدل های سمعک را دارا می باشد ، برای اطلاعات بیشتر می توانید بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

فروش سمعک

نکته ای که برای خرید سمعک ارزان در سراسر کشور مهم است این نکته می باشد که شما بتوانید با کنار زدن دلال ها و خرید از نفر دست چندم مستقیم از نمایندگی شرکت ها مورد نظر خرید انجام دهید، مجموعه کلینیک های آویتا نمایندگی رسمی فروش ۵ برند اصلی تولید سمعک را در کشور دارا می باشد و شما با خرید از ما می توانید بهترین قیمت ممکن را برای خرید سمعک پرداخت کنید.

خرید سمعک

مجموعه کلینیک های آویتا دارای نمایندگی فروش سمعک از برندهای زیمنس ، فوناک ، ویدکس ، یونیترون و ویدکس در ایران می باشد. برای اطلاع از نزدیکترین نمایندگی فروش ما در سراسر کشور با ما در تماس باشید.

سمعک چیست ؟

سمعک وسیله ای است برای کمک به شنوایی افرادی که میزان شنوایی آن ها کم می باشد. سمعک میبایست توسط دکتر شنوایی و یا اصلاحا شنوایی شناس تجویز شده و برای خریداری آن، باید برای میزان شنوایی تنظیم شود. سمعک برای افرادی با شنوایی کم مورد استفاده قرار می گیرد و برای افراد ناشنوا کاربردی ندارد.

سمعک ارزان

انواع سمعک

هر سمعک متناسب با نوع و مدل می تواند محدوه کم شنوایی خاصی را پوشش دهد، به همین دلیل برای خرید، میبایست نوار شنوایی شخص و یا خود شخص حضور داشته باشد تا سمعک برای مقدار کم شنوایی شخص تنظیم و تحویل داده شود.

در حال حاضر برندهای مختلفی در بازار وجود دارند که می توان در بین آن ها برند زیمنس را یکی از قوی ترین برند ها در این حوزه دانست، برند زیمنس در مدل های مختلفی سمعک تولید می کند و می توان گفت در حدود ۲۰ سال است که در این حوزه فعالیت می کند.

انواع سمعک از لحاظ ظاهری و قرار گیری بر روی گوش

سمعک نامرئی

یکی از مسائل مهمی که افراد مسن با آن ها روبرو هستند، کم شنوایی است، در خیلی از موارد دیده شده که این افراد بخاطر مقرور بودن نمی خواهند از سمعک استفاده کنند، در حالی که واقعا به آن احتیاج دارند، برای این افراد و افرادی که می خواهند در بیرون گوش آن ها چیزی مشخص نباشد می توان از نوع نامرئی این محصول استفاده کرد که هم مشکل بیماران و اشخاص را حل می کند و هم از نظر روحی باعث آزار این افراد نمی شود.

سمعک نامرئی

سمعک پشت گوشی

این نوع محصول را می توان قدیمی ترین مدل سمعک دانست، البته مدل های جدید این نوع نیز هنوز ساخته و به بازار ارائه می شود.

سمعک داخل کانال

یکی دیگر از انواع ابزارهای کمک شنوایی ، سمعک داخل کانال گوش می باشد که معمولا پزشکان برای کم شنوایی های خاص از این مدل برای بیماران خود استفاده می کنند و برای نصب آن نیاز به یک عمل سرپایی برای قرار دادن می باشد.

سمعک داخل گوشی

این مدل اسم دیگر مدل بالا می باشد.

سمعک عمق مجرا

البته سمعک ها از لحاظ مداری نیز به یک دسته بندی دیگر نیز تقسیم بندی می شوند که در ادامه این مقاله آمده است.

خرید سمعک

بهترین سمعک کدام است ؟

همان طور که در بالا نیز اشاره شد هر مدل از این دستگاه برای یک محدوده خاصی از شنوایی مفید هست، پس هر بیمار نسبت به مقدار کم شنوایی میبایست از یک مدل خاص و یا فقط از مدل های مشابه آن استفاده کند. به همین دلیل بهترین سمعک را دکتر پس از گرفتن نوار و تشخیص میزان کم شنوایی می تواند به شما معرفی کند.

قیمت سمعک

سمعک ها در قیمت های مختلفی عرضه می شود ، حدود قیمت این محصول از ۱ میلیون تومان تا ۲۰ میلیون تومان متفاوت می باشد. البته همان طور که می دانید قیمت ها تماما به ارز بستگی دارد به همین دلیل نمی توان یک قیمت ثابت را اعلام کرد و شما برای اطلاع دقیق از قیمت سمعک میبایست بصورت مستقیم با ما در تماس باشید.

سمعک ارزان

شما می توانید با خرید از ما مطمئن باشید که با کیفیت ترین سمعک را با ارزان ترین قیمت در اختیار خواهید داشت، همان طور که در بالا نیز ذکر شد ما بدلیل دست اول بودن در بازار فروش محصولات شنوایی می توانیم بهترین و ارزان ترین قیمت ممکن را به مشتریان عزیز ارائه کنیم.

سمعک ارزان

قیمت سمعک معمولی

در ارتباط با قیمت سمعک می توان گفت که بازه گسترده ای را در بر می گیرد ، انواع مختلف این محصول از حدود قیمت ۱ میلیون شروع شده و تا حدود ۲۰ میلیون متغیر است، البته برای هر بیمار نوع مشخصی سمعک لازم است که به تشخیص پزشک می باشد.

نکته دیگر این است که تمامی مدل های این محصول کاملا وارداتی هستند به همین دلیل نصبت به تغییرات ارز، قیمت ها تغییر می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بصورت مستقیم با ما تماس بگیرید.

سمعک

این نوع بستگی به مدل، تکنولوژی و همچنین برند دارد ولی می توان گفت حداقل قیمت این مدل از ۸۰۰ تومان شروع می شود.

قیمت انواع سمعک بر اساس نوع مدار

آنالوگ، بلوتوث دار ، دیجیتال ، قابل برنامه ریزی ، هوشمند

طبق دسته بندی بالا , در ابتدا گرانترین مدل سمعک متعلق به گروه مدل های فوق هوشمند وایرلس می شود.

مزایای استفاده از سمعک دو گوشی

توانایی جهت یابی اصوات بهتر می‌شود

فهم گفتار در محیط‌های پر سر و صدا بهبود می‌یابد

صداها بهتر و راحت تر شنیده می‌شوند

درک گفتار در مکالمه‌های گروهی افزایش می‌یابد

کیفیت صدا بهتر می‌شود.

توضیحات تکمیلی برای باتری سمعک زیمنس

باتری های اورجینال زیمنس و رئواک در بسته های ۱۰ ورقی و هر ورق دارای ۶ عدد باتری، با بهترین قیمت و ضمانت کامل اورجینال بودن باتری ها، قابل ارسال به تمامی نقاط کشور.

باتری سمعک ارزان

باتری های سمعک یکی از قطعات سمعک می باشد که هر چند روز یکبار باید تعویض بشوند تا سمعک با کیفیت بهتری کار کند، همان طور که مشخص است باتری یک قطعه مصرفی است و هر ۷ -۱۰ روز  یکبار باید تعویض شوند.

باتری سمعک زیمنس

باتری های داخل بازار اکثرا فیک و ساخت شرکت های چینی هستند به همین دلیل کیفیت پایینی دارند و هم در زمان کمتری غیرقابل مصرف می شوند و هم در مواردی دیده شده که حتی به سمعک نیز صدمه می زنند، مجموعه کلینیک های آویتی بدلیل دارا بودن نمایندگی رسمی شرکت زیمنس آلمان ، باتری های کاملا اورجینال را وارد کرده و با ضمانت اصل بودن کالا آن ها را بفروش می رساند .

بهترین باتری سمعک

شما با خرید مستقیم از نمایندگی می توانید بهترین قیمت را برای خرید باتری و یا سمعک پرداخت کنید و همچنین از اصل بودن کالای خود اطمینان داشته باشید.

مجموعه کلینیک های آویتا در بیشتر استان های ایران نمایندگی فعال داشته و شما می توانید برای دریافت انواع سمعک از نزدیکترین نمایندگی با ما در تماس باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

Call Now Buttonتماس با ما